У всіх чорна п’ятниця, а у нас чорний тиждень ‼️

30% на усі казки-набори!

🔹 Ідеальний подарунок на Миколая 🔹

✨ Акція діє в брендових крамницях Етномайстерні «Коза Дереза» та на сайті kozadereza.ua на території України до 06.12 .2019.
Адреси крамниць :
Львів , вул. Братів Рогатинців, 17;
Тернопіль, вул. Сагайдачного, 2.

Акція тижня: тільки до 22.11 набір з 4 іграшок «НАБІР КАЗКА “ТРИ ПОРОСЯТКА”» в подарунковій коробці за 780 грн. коштуватиме лише 580грн.!
Готуйтесь до свят заздалегідь!
Акція діє в брендових крамницях  етномайстерні «Коза Дереза» та на сайті kozadereza.ua на території України до 22.11.2019. Адреси крамниць : Львів , вул. Братів Рогатинців, 17; Тернопіль, вул. Сагайдачного, 2.

УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД “KOZA DEREZA MANUFACTURE”

5 років на міжнародному ринку, понад 47 тисяч задоволених клієнтів в 26 країнах світу. З 2014 року постійні учасники виставок в Лондоні, Парижі, Франкфурті, Атланті, Бірмінгемі, Токіо. Єдина українська компанія, вироби якої потрапили в світову тренд зону «Christmas world» в секції «Vivid heritage»

“Зроблено в Україні визнано у світі”

Останні новини

Різдво ціли рік

Різдво цілий рік. Або чому ми прикрашаємо ялинки влітку) Думка про те, що Козі Дерезі потрібне примішення, де можна було...

Поради наших майстрів

Поради наших майстрів «Як зробити handmade подарунок, який не соромно подарувати» Зроблений власноруч подарунок - чи не найкраща ідея для...

Наші бестселери

ЗАЛИШАЙТЕСЬ РАЗОМ З НАМИ


Cart

Немає товарів у кошику.