Історія бренду

Про засновників

      Ідея заснування  підприємства належить Вікторії Колодій – тернополянці, лікарю за освітою, матері трьох дітей. В очікуванні народження  молодшого сина Вікторія створювала сорочку, і так прониклась вивченням українських орнаментів, колористики, традицій, що це дало їй поштовх кардинально змінити свою кар’єру. Вже через рік Коза Дереза представила свою колекцію українського традиційного строю та прикрас.

      В 2009 році було відкрито першу крамничку в Тернополі, де вона побачила, що людей цікавлять також українські сувеніри, але їх було обмаль: або китайський ширпотреб, або вульгарна шароварщина. Вікторії дуже хотілося, щоб сувеніром стала красива річ із власною історією та змістом, яка могла б зайняти достойне місце в кожному домі. За якийсь час вона залучила дизайнерів, художників, кравчинь та вишивальниць і налагодила роботу етномайстерні.

       В 2012 році відбувся вихід продукції на всеукраїнський ринок, а  з 2014 року чоловік Вікторії – Ярослав Колодій, приєднався до команди і розпочав діяльність в напрямку просування виробів закордон.

Про історію просування

   Рішучим, але виправданим кроком стала участь в міжнародній виставці Christmasworld у Франкфурті того ж року, експонентом якої майстерня залишається і зараз. З 2016 року Коза-Дереза є учасником найпрестижніших світових виставок декору Maison&Objet Париж, TopDrawer Лондон, Атланта.

   В 2017 році відкрито брендові крамниці в історичних частинах Львова та Кракова. В 2018 році вироби майстерні визнані на міжнародному рівні. Вперше в історії український виробник пройшов відбір експертами Мессе Франкфурт, був визнаний таким що якістю та дизайном відповідає світовим тенденціям і потрапив до тренд зони Christmasworld, яка є законодавцем моди у світі різдвяних іграшок.

Про продукт

   Усі вироби майстерні — унікальний авторський контент. Ми намагаємося показати Україну як сучасну мультикультурну державу, проте зі своїм корінням. Ми розповідаємо про свою спадщину, звичаї, культуру. Світ довкола нас змінюється, з’являються нові запити суспільства на подарунок, на одяг та декор, тому використовуючи народні традиції, ми надаємо їм  сучасного звучання – щоб вироби були зрозумілі не лише етнографам і поціновувачам автентики, але й звичайній людині на Батьківщині чи закордоном.

    З нами співпрацюють авторитетні етнографи, історики та мистецтвознавці, ми надихаємося експозиціями етнографічних музеїв, використовуємо наукові джерела. Тому кожен виріб має історію, яка є стисло відображена на двомовних українсько-англійських бірках.

    Набуваючи нових клієнтів з усього світу, виконуємо замовлення, зберігаючи свої унікальні технології.

Про екологію і якість

    Всі процеси створення виробів відбуваються в нас на виробництві, що гарантує контрольовану високу якість продукції, відповідність стандартам і своєчасне виконання замовлень. Усі процеси розпису виконуються лише вручну якісними фарбами, які не розтріскуються на поверхні, а блискітки не обсипаються з часом.     

    Іграшки мають не лише бездоганний вигляд, але також є безпечними, адже наша продукція має міжнародну екосертифікацію. Наші вироби колекціонують і передають у спадок.

Про клієнтів

 Ми пишаємось тим, що наші вироби обирають культурні,розумні, освідчені люди, які залишаються з нами на роки. Серед відомих компаній, з якими співпрацювали, з гордістю можемо назвати

Наші фірмові крамниці

  •  Україна, м. Тернопіль, вул.Валова,6
  •  Україна, м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 17
  •  Польща, м. Краків, вул. Славковська, 19

ЗАЛИШАЙТЕСЬ РАЗОМ З НАМИ


Немає товарів у кошику.