fbpx

Подарунки та декор

Коза Дереза вже 10 років розвивається, створюючи нові колекції подарунків та декору, опановуючи нові техніки та відроджуючи стародавні традиції. Всі дизайни та розписи розроблені в нашій майстерні. Понад 500 авторських проектів виготовлених з екологічних матеріалів. Безпечні для дітей та дорослих.

Одяг та аксесуари

Майстерня Коза Дереза створює сучасний святковий та повсякденний одяг з елементами традиційної вишивки. Кожна річ є міксом українського строю та актуальних моделей: декоровані моделі для жінок, стримані вишиванки для чоловіків, дитячий одяг. Для доповнення образу обирайте традиційні прикраси.

Пере-вироблене

Колекція аксесуарів, декору одягу та подарунків виготовлена з повторно використаних матеріалів. Ідея майстерні Коза Дереза – виготовляти виключно еко-продукти, а додаткове завдання – повторно використовувати ресурси та продовжити їхнії цикл життя. Серед колекцій – перероблений денім, папір, солома та інші матеріали.


НАБІР З МАСКИ І ПОВ’ЯЗКИ “ВЕДМЕДИК”

Нова колекція веселих масок і пов’язок для дорослих і дітей. Діти із задоволенням перевтілюються в кумедних тваринок за допомогою наших…

Про карантин і маски

На початку березня була готова до презентації нова колекція лляного вишитого одягу. З тих тканин, які залишились, ми вирішили шити...

Cart

Немає товарів у кошику.