Новини

Різдво ціли рік

Різдво цілий рік. Або чому ми прикрашаємо ялинки влітку)

Думка про те, що Козі Дерезі потрібне примішення, де можна було б демонструвати наші колекції, вже давно витала в майстерні. Маючи величезний досвід представлення нашої продукції на численних виставках на кращих світових площадках, нам хотілось продемонструвати набуті навики в декорі та інтер’єрі. Проте об’єм робіт, який потрібно було пройти і відсутність досвіду в таких справах не давали розпочати задумане. Чарівним поштовхом стало знайомство з Мариною Масловою, і розмова про соціальну відповідальність бізнесу в розбудові інфраструктури свого міста і важливість створення нових локацій, які будуть привабливими як для містян, так і для туристів.

Ще задовго до відкриття виробництва Кози Дерези, мене щиро дивували крамниці закордоном, які продають різдвяну продукцію цілорічно – але такий формат шоурума підходив нам якнайкраще. Тому за досвідом я поїхала в Ротенбург на Таубері ( Rothenburg ob der Tauber) – чарівне баварське містечко, в якому Різдво живе цілий рік. Нам був дуже цікавий німецький досвід, але наш проект кардинально відрізняється від того, що ми побачили.

Особливістю нашого шоурума «Різдво цілий рік» є те, що він з’єднаний з виробництвом новорічних іграшок, подарунків і декору. Гості можуть спочатку побачити весь процес народження іграшки, спостерігаючи за майстрами, а піднявшись поверхом вище, побачити цю річ в інтер’єрі, або спробувати зробити подібну своїми руками, ознайомитись з сучасними тенденціями новорічного декору.

Ремонтні роботи закінчено в травні 2019, але вдосконалення тривають і досі – ми допрацьовуємо фотозони, розробляємо нові майстеркласи і програми святкувань дитячих днів народжень і інших івентів, налагоджуємо зв’язки з туристичними агенствами.

І запасаємось на зиму ароматними травами – адже кожен відвідувач має скуштувати запашний трав’яний чай під час візиту на Козу Дерезу).

Всі візити ми плануємо заздалегідь – можна зателефонувати (067)82-43-723 , або зв’язатись з нами через соціальні мережі. Таке планування допомагає уникнути збоїв в роботі майстерні і вділити достатньо часу гостям. Адже майстер-класи проводять наші працівники, і при високій завантаженості ми не можемо приймати людей. Це, власне, спонукало нас працювати в суботу і неділю, коли і відвідувачі і майстри вільніші. Одним словом, святкуємо без вихідних!)

З теплом Різдва у серці Вікторія Колодій

Детальніше

Поради наших майстрів

Поради наших майстрів
«Як зробити handmade подарунок, який не соромно подарувати»

Зроблений власноруч подарунок – чи не найкраща ідея для презента. Проте, і для хенд мейда існують свої правила. Гарний виріб – це години кропіткої праці, добре продумана ідея, мистецьке виконання. Ділимось порадами -як щось таке зробити, аби не червоніти ).

1. Обирайте матеріали, в безпечності яких ви впевнені. В кожному місті можна знайти спеціалізовані крамниці, звідки хендмейдер завжди може підібрати собі щось до душі.

2. Якщо Ви плануєте працювати з фарбами – обирайте тільки безпечні, якісні, які не будуть відлущуватись, смердіти і не втрачатимуть колір. Добре, якщо вам нададуть еко сертифікат на такі матеріали, щоб бути спокійним. Коли Коза Дереза проводила еко сертифікацію своїх виробів, нам довелось подавати не тільки сертифікати на фарби, а навіть висновки про відсутність домішків важких металів в них, що потім перевірялось в лабораторії.

3. Працюйте акуратно! Виготовлено своїми руками не означає« виготовлено аби як». Виріб має бути добре зашліфованим ,якщо це дерево чи метал чи скло, акуратно прошитий, якщо ми беремось за текстиль, чистим і акуратним, якщо це папір, і т.д. Варіантів безліч!

4. Подумайте про те, як ваш подарунок будуть використовувати, і чи це прийнятно для того, хто його отримає.  Найкраще дарувати власноруч зроблений виріб в близькому колі родини – адже ви найкраще знаєте про іх смаки, і хто як не родичі оцінять вашу титанічну працю і приймуть будь-який результат з вдячністю.

5. Подбайте про упаковку! Отримати гарно запакований подарунок буде ще приємніше! Упаковку можна зробити самостійно або придбати симпатичну коробочку в крамницях.

6. Додайте до подарунка листівку. Хоч щось писати сьогодні ми не маємо часу і віддаємо перевагу електронному спілкуванню, все ж напишіть привітання з кількох щирих слів – повірте, це приємно кожному.
Успіхів і творчих звершень!

Детальніше

Автобіографія Горобчика

Автобіографія Горобчика
або
-Як це, бути зробленим вручну?

Ми взяли інтерв’ю в горобчика – брелочка, який народився в нашій майстерні.
Далі – пряма мова)
-Я щасливий. Радий дарувати тепло і позитивні емоції людям. Висиш собі на торбі чи гаманці – і всі тобі всміхаються, нюхають та кажуть, що чудово пахну ваніллю. А цей запах у мені вже досить довго…
– Мій перший спогад? Це момент, коли мене намалювали дизайнери на папері. Мені дуже сподобався мій ескіз: червоний тулуб і золотий хвостик найкраще, що тільки може бути для горобчика! Тепер це мої улюблені кольори. Кравчині викроїли тканину та зшили мене разом. Наповнення, повторне зашивання – і ось я вже реальна пташка. І так хочеться злетіти!
– А далі? Мене понесли у цех фарбування. Запах там був фантастичний! Мене покрили ванільним розчином, щоб я чудово пахнув. Люблю тішити власним ароматом інших).
– Наймагічніший етап? Для мене це розпис. Все залежало від рук та емоцій художниці, яка мене малювала. Який я їй вдячний! Плавні та впевнені рухи пензлем надавали крила. Я аж затамовував подих, щоб, бува, не відволікти майстриню та не порушити цей чарівний процес. Нiколи не забуду ці теплі руки, які мене оживили! Неможливо передати щастя, яке я пережив, усвідомивши: “Так, я став найкращим брелочком-горобчиком!”. Принаймні, так мені прошепотіла художниця, коли був готовий. . .
– Чи я щасливий? Так, я щасливий бути тут і зараз, оберігати цю торбу та вивчати навколишній світ під час подорожей моєї власниці. І , знаєте, я й справді гарненький)

Детальніше

Немає товарів у кошику.