Новини

Поради наших майстрів

Поради наших майстрів
«Як зробити handmade подарунок, який не соромно подарувати»

Зроблений власноруч подарунок – чи не найкраща ідея для презента. Проте, і для хенд мейда існують свої правила. Гарний виріб – це години кропіткої праці, добре продумана ідея, мистецьке виконання. Ділимось порадами -як щось таке зробити, аби не червоніти ).

1. Обирайте матеріали, в безпечності яких ви впевнені. В кожному місті можна знайти спеціалізовані крамниці, звідки хендмейдер завжди може підібрати собі щось до душі.

2. Якщо Ви плануєте працювати з фарбами – обирайте тільки безпечні, якісні, які не будуть відлущуватись, смердіти і не втрачатимуть колір. Добре, якщо вам нададуть еко сертифікат на такі матеріали, щоб бути спокійним. Коли Коза Дереза проводила еко сертифікацію своїх виробів, нам довелось подавати не тільки сертифікати на фарби, а навіть висновки про відсутність домішків важких металів в них, що потім перевірялось в лабораторії.

3. Працюйте акуратно! Виготовлено своїми руками не означає« виготовлено аби як». Виріб має бути добре зашліфованим ,якщо це дерево чи метал чи скло, акуратно прошитий, якщо ми беремось за текстиль, чистим і акуратним, якщо це папір, і т.д. Варіантів безліч!

4. Подумайте про те, як ваш подарунок будуть використовувати, і чи це прийнятно для того, хто його отримає.  Найкраще дарувати власноруч зроблений виріб в близькому колі родини – адже ви найкраще знаєте про іх смаки, і хто як не родичі оцінять вашу титанічну працю і приймуть будь-який результат з вдячністю.

5. Подбайте про упаковку! Отримати гарно запакований подарунок буде ще приємніше! Упаковку можна зробити самостійно або придбати симпатичну коробочку в крамницях.

6. Додайте до подарунка листівку. Хоч щось писати сьогодні ми не маємо часу і віддаємо перевагу електронному спілкуванню, все ж напишіть привітання з кількох щирих слів – повірте, це приємно кожному.
Успіхів і творчих звершень!

Детальніше

Автобіографія Горобчика

Автобіографія Горобчика
або
-Як це, бути зробленим вручну?

Ми взяли інтерв’ю в горобчика – брелочка, який народився в нашій майстерні.
Далі – пряма мова)
-Я щасливий. Радий дарувати тепло і позитивні емоції людям. Висиш собі на торбі чи гаманці – і всі тобі всміхаються, нюхають та кажуть, що чудово пахну ваніллю. А цей запах у мені вже досить довго…
– Мій перший спогад? Це момент, коли мене намалювали дизайнери на папері. Мені дуже сподобався мій ескіз: червоний тулуб і золотий хвостик найкраще, що тільки може бути для горобчика! Тепер це мої улюблені кольори. Кравчині викроїли тканину та зшили мене разом. Наповнення, повторне зашивання – і ось я вже реальна пташка. І так хочеться злетіти!
– А далі? Мене понесли у цех фарбування. Запах там був фантастичний! Мене покрили ванільним розчином, щоб я чудово пахнув. Люблю тішити власним ароматом інших).
– Наймагічніший етап? Для мене це розпис. Все залежало від рук та емоцій художниці, яка мене малювала. Який я їй вдячний! Плавні та впевнені рухи пензлем надавали крила. Я аж затамовував подих, щоб, бува, не відволікти майстриню та не порушити цей чарівний процес. Нiколи не забуду ці теплі руки, які мене оживили! Неможливо передати щастя, яке я пережив, усвідомивши: “Так, я став найкращим брелочком-горобчиком!”. Принаймні, так мені прошепотіла художниця, коли був готовий. . .
– Чи я щасливий? Так, я щасливий бути тут і зараз, оберігати цю торбу та вивчати навколишній світ під час подорожей моєї власниці. І , знаєте, я й справді гарненький)

Детальніше

Немає товарів у кошику.