Оплата і доставка

Доставка і оплата
Договір публічної оферти
Політика конфідеційності
Повернення товару
Доставка і оплата

Для покупок понад 600 грн за умови передоплати – доставка безкоштовна. 

   ДОСТАВКА Акція “Безкоштовна доставка” діє в межах України та для доставки склад-склад.

   Просимо також зауважити що акція “Безкоштовна доставка” не є дійсною для замовлень на акційний товар і дилерських замовлень. Ми відправляємо замовлення “Новою поштою” або “Делівері” на зручне Вам відділення.

 

   При замовленні товару позначте будь-ласка в коментарях – якій саме поштовій службі надаєте перевагу та на яке відділення Ви хотіли б отримати своє замовлення.

 

   Відправка замовлення відбувається після передоплати або наложеним платежем. Комісію за переведення грошей в обох випадках здійснює замовник.

 

   Товар, якого немає у наявності, виготовляється на замовлення після 50% оплати (інші 50% – клієнт сплачує при отриманні) або після повної передоплати.

 

ОПЛАТА 

Можливі способи оплати:

 • наложений платіж (Ви оплачуєте суму замовлення при отриманні на Новій пошті та комісію Нової пошти за переказ грошей згідно тарифікації перевізника). Замовлення здійснені на суму менше 200 грн наложеним платежем НЕ відправляються;
 • передплата на картку ПриватБанку (номер картки отримаєте після здійснення замовлення на e-mail);
 • передплата на рахунок підприємця (рахунок отримуєте після здійснення замовлення на e-mail).
 • оплата може бути виконана через виставлення інвойсу на E-mail через LiqPay.
              
Договір публічної оферти

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

Наведений нижче текст є договором між інтернет-магазином, сайт якого розміщений в мережі Інтернет за адресою www.kozadereza.ua/uk/, що має назву надалі «Інтернет-магазин», і користувачем послуг Інтернет-магазину, що має назву надалі «Покупець», і визначає умови купівлі-продажу товарів Покупцем через сайт інтернет-магазину.
 

1. Загальні положення

1.1. Цей договір є договором публічної оферти (відповідно до ст. Ст. 633, 641 і гл. 63 Цивільного кодексу України), його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець).
1.2. У разі прийняття умов цього договору, тобто публічної оферти Інтернет-магазину, користувач стає Покупцем.
 

2. Терміни та визначення

2.1. Інтернет-магазин – ФОП Колодій Вікторія Леонідівна, заснований відповідно до Законодавства України, що оперує сайтом, розміщеним в мережі Інтернет за адресою www.kozadereza.ua/uk/.
2.2. Покупець - фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, яка отримує інформацію від Інтернет-магазину, яка розміщує замовлення на пошук, комплектацію та резервування Товарів, які представлені на сайті Інтернет-магазину, для цілей не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності, чи юридична особа / фізична особа-підприємець.
2.3. Замовлення - оформлена і розміщена заявка Покупця, адресована Інтернет-магазину, на пошук, комплектацію та резервування Товарів, для подальшого їх викупу Покупцем.
2.4. Сайт - сукупність сторінок, доступ до яких здійснюється за допомогою веб-браузера, і програмних модулів, об'єднаних єдиною системою управління, розташованих в мережі Інтернет за адресою www.kozadereza.ua/uk/ , і містить всі ознаки публічної оферти з пошуку, комплектації і резервування Товарів обраних Покупцем на сайті.
2.8. Особистий кабінет - простір на Сайті, доступ до якого має Покупець, в якому відбивається його персональна інформація та історія розміщених ним Замовлень.

 

3. Предмет договору

3.1. Цей договір визначає порядок взаємодії та умови продажу Інтернет-магазином Товарів Покупцеві, грунтуючись на його прагненні, бажанні і можливості пошуку, комплектації і резервування Товарів, а також на прагненні Інтернет-магазину надати Покупцеві потрібну йому інформацію, знайти і укомплектувати Товари згідно Замовлення покупця, і зарезервувати їх для подальшого придбання Покупцем.
3.2. Інтернет-магазин здійснює продаж і доставку Товарів за допомогою кур'єрських служб доставки, зазначених на сайті інтернет-магазину на підставі заявок Покупців, залишених на Сайті і підтверджених Інтернет-магазином. Зазначені на Сайті ціни на Товари включають в себе вартість послуг пошуку, комплектації і резервування і доставки товарів Покупців, якщо інше не зазначено в підтвердженні Заявки.

3.4. Покупець погоджується з умовами цього договору в момент оформлення Замовлення шляхом натискання на кнопку «Підтвердити замовлення», що виражає підтвердження Покупця про прочитання тексту цього договору і згоду з його умовами. Надалі заперечення від Покупця щодо надання таким чином своєї згоди позбавляє Інтернет-магазин від будь-якого роду відповідальності за невиконання умов цього договору і залишає право Інтернет-магазину скасувати Замовлення в односторонньому порядку. 
 

4. Правила роботи з Сайтом

4.1. Покупець може переглядати зміст Сайту, оформляти замовлення, а також користуватися іншими його сервісами.
4.2. Реєстрація потрібна для доступу Покупця до персоналізованої інформації та надання додаткових можливостей роботи з Сайтом.
4.3. При реєстрації Покупець вводить такі дані:
· Ім'я, прізвище
· Номер телефону
· Адреса електронної пошти
· Пароль
4.4. Покупець зобов'язується надати відповідну дійсності, точну і повну інформацію про себе. Інтернет-магазин не несе відповідальності за точність і правильність інформації, залишеної Покупцем при реєстрації та здійсненні Замовлення.
4.5. Після реєстрації на Сайті Покупцеві надається доступ до Особистого кабінету.
4.6. Покупець зобов'язується не повідомляти третім особам параметри доступу, зазначені при реєстрації. У разі виникнення у Покупця підозр щодо несанкціонованого використання третіми особами таких параметрів, Покупець зобов'язується негайно повідомити про це Інтернет-магазину, надіславши електронний лист на адресу  kozadereza.uk@gmail.com або зв'язатися по телефону +380673505952.
4.7. Покупець несе відповідальність за будь-які дії, здійснені на Сайті під його обліковим записом і від його імені.
4.8. Інтернет-магазин має право відмовити Покупцеві в користуванні послугами Інтернет-магазину, якщо у нього будуть підстави вважати, що Покупець вказав недостовірні дані, а так само за умови несумлінної поведінки (наприклад, порушення умов цього договору, або ін.).
4.9. Заборонено використовувати Сайт в протизаконної і забороненої діяльності. Покупці Інтернет-магазину погоджуються дотримуватися законів України і норми поведінки, прийняті в мережі Інтернет, а саме, але не обмежуючись, розміщенням на сайті матеріалів екстремістського, порнографічного чи іншого характеру, що зачіпає і / або ущемляє честь, гідність і / або ділову репутацію третіх осіб і порушують загальноприйняті норми моралі, а також розміщувати рекламну інформацію без дозволу Інтернет-магазину.
 

5. Порядок оформлення Замовлення

5.1. Покупець оформляє Замовлення на Сайті самостійно, шляхом додавання обраних Товарів в віртуальну корзину і натискаючи кнопку «Оформити замовлення».
5.2. Оформити Замовлення на Товари можуть тільки зареєстровані покупці.
 

6. Порядок оплати

6.1. Покупець набуває Товари, зазначені в розміщеному на Сайті замовленні, а також оплачує послуги Інтернет-магазину на умовах узгоджених сторонами в підтвердженому Інтернет-магазином замовленні Покупця:
- На умовах передоплати на рахунок Інтернет-магазину, вказаний в замовленні;
- В момент отримання Товару в відділенні кур'єрської служби.
6.2. Загальна вартість Замовлення, що включає повну вартість Товарів і послуг Інтернет-магазину, дорівнює сумі підлягає оплаті і вказується на Сайті при оформленні і в момент розміщення Замовлення.
 

7. Умови повернення.

7.3 Згідно закону, товар належної якості можна повернути назад в магазин протягом 14 днів за умови, що ви ним не користувалися.

8. Конфіденційність і захист персональних даних

8.1. При реєстрації на Сайті Покупець залишає персональні та контактні дані, зазначені в п.4.3. цього договору, але не обмежуються ним.
8.2. Надаючи свої персональні дані на Сайті при реєстрації або оформленні Замовлення, Покупець дає свою добровільну згоду на обробку та використання (в тому числі і передачу) своїх персональних даних без обмеження терміну дії такої згоди відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06 .2010 р.
8.3. Інтернет-магазин використовує отримані персональні дані для подальшого продажу товару, визначених цим договором, що продаються Інтернет-магазином, в тому числі і за допомогою автоматизованої обробки персональних даних.
8.4. Інтернет-магазин зобов'язується не розголошувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Інтернет-магазином інформації агентам і третім особам, що діють на підставі договору з Інтернет-магазином, в тому числі і для виконання зобов'язань перед Покупцем, а також у випадках, коли розкриття такої інформації встановлено вимогами законодавства.
8.5. Якщо Покупець не бажає, щоб Інтернет-магазин продовжував обробляти персональні дані, то Покупцеві необхідно звернутися із заявою в службу підтримки. В цьому випадку Покупець не зможе продовжувати користуватися послугами Інтернет-магазину. 
8.6. Покупець несе відповідальність за підтримання своїх персональних даних в актуальному стані. Інтернет-магазин не несе відповідальності за неякісне виконання покладених на нього зобов'язань у зв'язку з неактуальністю інформації про Покупця або невідповідністю її дійсності.

 

9. Інформаційні повідомлення

9.1. Реєструючись на Сайті, Покупець дає Інтернет-магазину згоду на отримання інформаційних повідомлень від Інтернет-магазину і його партнерів, що діють на підставі договору з Інтернет-магазином, за допомогою служби коротких повідомлень (SMS) і електронної пошти.
9.2. У будь-який момент Покупець має право відмовитися від отримання такої розсилки, змінивши відповідні налаштування в Особистому кабінеті.
 

10. Правила використання матеріалів, розміщених на Сайті

10.1. Сайт містить матеріали, товарні знаки, фірмові найменування та інші захищені  законом матеріали, включаючи, але не обмежуючись, тексти, фотографії, графічні зображення, музичні та звукові твори.
10.2. Весь зміст Сайту охороняється законодавством України.
10.3. Покупець не має права використовувати матеріали, розміщені на Сайті - вносити зміни, публікувати, передавати третім особам, брати участь у продажу або уступці, створювати вторинні документи та ін.
 

11. Інші умови

11.1. Цей договір укладено на території України і підпорядковується матеріальному праву України.
11.2. Недійсність будь-якого пункту або частини цього договору не веде до недійсності договору в цілому.
11.3. Всі суперечки, що виникають між Покупцем та Інтернет-магазином, вирішуються шляхом переговорів. У разі недосягнення врегулювання спірного питання, Покупець або Інтернет-магазин можуть звернутися за вирішенням спору до судових органів відповідно до чинного законодавства. 
11.4. Інтернет-магазин має право вносити зміни в текст цього договору на власний розсуд в будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупців. Актуальна (діюча) редакція договору завжди доступна на Сайті.

Політика конфідеційності

3.1. Інформація, яку надається Користувачем (Покупцем) є конфіденційною. Адміністрація сайту використовує інформацію про Користувача (Покупця) з мета виконання Замовлень Відвідувача (Покупця), якщо інших цілей не вказано в цій Угоді.

 

3.2. Заповнення реєстраційної анкети на сайті https://kozadereza.ua Відвідувач (Покупець) добровільно дає згоду на збір і обробку своїх персональних даних Адміністрацією Сайту з подальшою метою: дані, які надає Відвідувач (Покупець) під час реєстрації на Сайті будуть використовуватися для обробки Замовлень на придбання Товарів, отримання інформації про замовленні, відправка телекомунікаційними засобами зв'язку (по електронній пошті, мобільним зв'язком) рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розігриші або будь-який інший інформації про діяльність Веб-сайту https://kozadereza.ua, в інших комерційних цілях.

 

3.3. Для цілей, передбачених цим пунктом, Адміністрація має право направляти листи, повідомлення та матеріали на поштову адресу, e-mail Відвідувача (Покупця), а також відправляти sms-повідомлення, здійснювати дзвінки на вказаний в анкеті номер, якщо це необхідно для виконання замовлення Користувача ( покупця). Адміністрація має право здійснювати запис телефонних дзвінків з Відвідувачем (Покупцем) з метою поліпшення якості обслуговування останнього, на що Відвідувач (Покупець) дає свою беззастережну згоду.

 

3.4. Відвідувач (Покупець) дає згоду на використання Адміністрацією технології cookie. Файли cookie не містять особистої інформації і не можуть жодним чином зчитувати інформацію жорсткого диска Відвідувача (Покупця). Файли cookie використовуються для того, щоб підвищувати якість послуг, що надаються в т.ч .: для швидкої ідентифікації Відвідувача (Покупця); збереження налаштувань Відвідувача (Покупця), його персональних переваг, відстеження стану сесії доступу Відвідувача (Покупця) і характерних для нього тенденцій. Адміністрація також використовує файли cookie в рекламних цілях, в тому числі щоб управляти оголошеннями на сайтах в мережі Інтернет. При відключенні технології cookie Відвідувачем (Покупцем), Адміністрація не гарантує повну працездатність веб-сайту https://kozadereza.ua або деяких його сервісів.

 

3.4. Покупець дає право Адміністрації здійснювати обробку його персональних даних, в тому числі: поміщати персональні дані в бази даних Адміністрації (без додаткового повідомлення про це), здійснювати довічне зберігання даних, їх накопичення, оновлення, зміна (у міру необхідності). Адміністрація зобов'язується забезпечити захист даних від несанкціонованого доступу третіх осіб, не поширювати і не передавати дані будь-якої третьої сторони (крім передачі даних пов'язаним особам, комерційним партнерам, особам, уповноваженим Адміністрацією на здійснення безпосередньої обробки даних для зазначених цілей, а також на обов'язковий запит компетентного державного органу).

 

3.5. У разі небажання отримувати розсилку про рекламні акції, нові продукти і т.д., Відвідувач (Покупець) має право відмовитися від неї, шляхом надсилання листа Адміністрації та / або проставляння відповідної відмітки в особистому кабінеті.

 

3.6. Адміністрація не несе відповідальності за зміст і достовірність інформації, наданої Відвідувачем (Покупцем) при реєстрації на веб-сайті https://kozadereza.ua і оформленні Замовлення. Відвідувач (Покупець) несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при реєстрації на веб-сайті та оформленні Замовлення інформації погоджується на всі ризики, пов'язані з недостовірністю такої інформації.

Повернення товару

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

  • Причини для повернення одягу з боку Покупця можуть бути наступні:
  • • не підійшов розмір, фасон, колір, довжина та інше.
    Причина для повернення товару через помилки з боку Продавця:
   • • наявність дефекту / браку;
   • • неправильна комплектація замовлення.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Товар, який повертається, не повинен бути із ознаками носіння/користування, а його товарний вигляд повинен бути повністю збережений. Це означає, що товар не повинен бути випраний, має зберегти оригінальну упаковку, етикетки і ярлики. Якщо дані умови не дотримані, на жаль, річ не буде прийнята або обміняна.

Кроки повернення товару:

 • • зв’язатися з нами по телефону, поштою, повідомити номер замовлення або Прізвище та Ім'я за яким було придбано товар та причину повернення;
 • • акуратно упакувати товар та відправити посилку службою доставки «Нова Пошта». Вартість зворотної відправки оплачує Покупець. Зверніть увагу на якість пакування, якщо речі будуть пошкоджені в дорозі, ми не зможемо прийняти повернення.
  Якщо ми приймаємо річ, то протягом 7 робочих днів, з моменту отримання товару, повертаємо кошти за обумовленими реквізитами або проводимо заміну товару. Якщо товар не відповідає необхідним для повернення вимогам (Згідно ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів»), то Ваш товар буде відправлений назад (за рахунок покупця).
  У разі, якщо причина для повернення товару виникла через помилки з боку Продавця (дефект / брак, неправильна комплектація), та Ви обрали обмін товару на аналогічний, зворотна відправка обміненого товару буде для Вас безкоштовною.
  У разі, якщо Ви повертаєте річ по ініціативі Покупця (не підійшов розмір, фасон, колір, довжина та інше), кошти компенсовуються на Ваш рахунок за мінусом витрат на доставку, якщо такі були.

 

Немає товарів у кошику.