fbpx

Поради наших майстрів

Поради наших майстрів
«Як зробити handmade подарунок, який не соромно подарувати»

Зроблений власноруч подарунок – чи не найкраща ідея для презента. Проте, і для хенд мейда існують свої правила. Гарний виріб – це години кропіткої праці, добре продумана ідея, мистецьке виконання. Ділимось порадами -як щось таке зробити, аби не червоніти ).

1. Обирайте матеріали, в безпечності яких ви впевнені. В кожному місті можна знайти спеціалізовані крамниці, звідки хендмейдер завжди може підібрати собі щось до душі.

2. Якщо Ви плануєте працювати з фарбами – обирайте тільки безпечні, якісні, які не будуть відлущуватись, смердіти і не втрачатимуть колір. Добре, якщо вам нададуть еко сертифікат на такі матеріали, щоб бути спокійним. Коли Коза Дереза проводила еко сертифікацію своїх виробів, нам довелось подавати не тільки сертифікати на фарби, а навіть висновки про відсутність домішків важких металів в них, що потім перевірялось в лабораторії.

3. Працюйте акуратно! Виготовлено своїми руками не означає« виготовлено аби як». Виріб має бути добре зашліфованим ,якщо це дерево чи метал чи скло, акуратно прошитий, якщо ми беремось за текстиль, чистим і акуратним, якщо це папір, і т.д. Варіантів безліч!

4. Подумайте про те, як ваш подарунок будуть використовувати, і чи це прийнятно для того, хто його отримає.  Найкраще дарувати власноруч зроблений виріб в близькому колі родини – адже ви найкраще знаєте про іх смаки, і хто як не родичі оцінять вашу титанічну працю і приймуть будь-який результат з вдячністю.

5. Подбайте про упаковку! Отримати гарно запакований подарунок буде ще приємніше! Упаковку можна зробити самостійно або придбати симпатичну коробочку в крамницях.

6. Додайте до подарунка листівку. Хоч щось писати сьогодні ми не маємо часу і віддаємо перевагу електронному спілкуванню, все ж напишіть привітання з кількох щирих слів – повірте, це приємно кожному.
Успіхів і творчих звершень!

0 0 vote
Article Rating
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Cart

Немає товарів у кошику.