fbpx

Різдво цілий рік

Різдво цілий рік. Або чому ми прикрашаємо ялинки влітку)

Думка про те, що Козі Дерезі потрібне примішення, де можна було б демонструвати наші колекції, вже давно витала в майстерні. Маючи величезний досвід представлення нашої продукції на численних виставках на кращих світових площадках, нам хотілось продемонструвати набуті навики в декорі та інтер’єрі. Проте об’єм робіт, який потрібно було пройти і відсутність досвіду в таких справах не давали розпочати задумане. Чарівним поштовхом стало знайомство з Мариною Масловою, і розмова про соціальну відповідальність бізнесу в розбудові інфраструктури свого міста і важливість створення нових локацій, які будуть привабливими як для містян, так і для туристів.

Ще задовго до відкриття виробництва Кози Дерези, мене щиро дивували крамниці закордоном, які продають різдвяну продукцію цілорічно – але такий формат шоурума підходив нам якнайкраще. Тому за досвідом я поїхала в Ротенбург на Таубері ( Rothenburg ob der Tauber) – чарівне баварське містечко, в якому Різдво живе цілий рік. Нам був дуже цікавий німецький досвід, але наш проект кардинально відрізняється від того, що ми побачили.

Особливістю нашого шоурума «Різдво цілий рік» є те, що він з’єднаний з виробництвом новорічних іграшок, подарунків і декору. Гості можуть спочатку побачити весь процес народження іграшки, спостерігаючи за майстрами, а піднявшись поверхом вище, побачити цю річ в інтер’єрі, або спробувати зробити подібну своїми руками, ознайомитись з сучасними тенденціями новорічного декору.

Ремонтні роботи закінчено в травні 2019, але вдосконалення тривають і досі – ми допрацьовуємо фотозони, розробляємо нові майстеркласи і програми святкувань дитячих днів народжень і інших івентів, налагоджуємо зв’язки з туристичними агенствами.

І запасаємось на зиму ароматними травами – адже кожен відвідувач має скуштувати запашний трав’яний чай під час візиту на Козу Дерезу).

Всі візити ми плануємо заздалегідь – можна зателефонувати (067)82-43-723 , або зв’язатись з нами через соціальні мережі. Таке планування допомагає уникнути збоїв в роботі майстерні і вділити достатньо часу гостям. Адже майстер-класи проводять наші працівники, і при високій завантаженості ми не можемо приймати людей. Це, власне, спонукало нас працювати в суботу і неділю, коли і відвідувачі і майстри вільніші. Одним словом, святкуємо без вихідних!)

З теплом Різдва у серці Вікторія Колодій

0 0 vote
Article Rating
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Cart

Немає товарів у кошику.